Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom

Warsztat z okazji dnia dziewczynek :)

W tym tygodniu w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyły się ciekawe warsztaty, podczas których uczestnicy wykazali się kreatywnością, tworząc niesamowite rękodzieła.

Dzieci wraz z rodzicami/opiekunami mieli okazję wykazać się swoją wyobraźnią i umiejętnościami, tworząc aplikacje, kartki i bransoletki z koralików. Każdy mógł improwizować, łączyć różne kształty i dać się ponieść własnej wyobraźni.

Dzieci współpracowały z rodzicami, dzieliły się pomysłami i uczyły się nawzajem. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i wsparcia twórczego rozwoju.

Takie wydarzenia tworzą niezwykle pozytywną atmosferę i inspirują do dalszych twórczych osiągnięć. Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści