Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Seniorzy w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp.

W spotkaniu udział wzięli uczestnicy z gorzowskich Klubów Seniora Caritas oraz z Klubu Seniora Caritas w Ogardach.

23 września br. uczestnicy Projektu „Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie” finansowanego ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025 wybrali się do Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp. na spektakl teatralny „ Na pełnych Obrotach” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza.

Serdecznie Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że otrzymana dawka pozytywnej energii jeszcze na długo pozostanie w Waszych sercach i wspomnieniach 🙂

Do zobaczenia 🙂

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści