Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Wspólna przestrzeń. Zielona Góra

Warsztaty odbyły się w Klubie Seniora przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze.

Warsztaty poprowadziła Pani Beata, która opowiedziała Seniorom ciekawostki o ziołach. Jak pielęgnować, korzystać ze świeżych, suszyć i jak je znajdować. Panie przygotowały również sól ziołową.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści