Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Dzielenie się – pomnażanie dobra i radości. Żukowice

Spotkanie dla Seniorów w Schronisku Caritas w Żukowicach.

W Schronisku Caritas odbyły się warsztaty w ramach projektu „Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie.” Spotkanie poprowadziła Pani Sylwia, było radośnie i aktywnie. Dziękujemy za wasz udział.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści