Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Dzielenie się – pomnażanie dobra i radości. Zielona Góra.

Kolejne warsztaty dla Seniorów w Klubie ,,Jesienne Róże,, w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze.

W dniu 12 września br. na spotkaniu prowadzonym przez panią Sylwię Staszkowian w ramach projektu „Dzielimy się dobrem. Seniorzy Aktywni społecznie” Panie uczyły się dzielić i pomnażać dobra i radości.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści