Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zbiórka przyborów szkolnych „Z uśmiechem do szkoły” za nami!

W dniach 18-19 sierpnia br., odbyła się zbiórka przyborów szkolnych "Z uśmiechem do szkoły".

Wolontariusze z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Zielonej Góry zbierali artykuły szkolne, które później trafią do najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży z terenu naszej diecezji. Dodatkowo Caritas Diecezjalna zakupiła 500 plecaków.

Dziękujemy Wszystkim wolontariuszom za poświęcony czas i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki, a także Wszystkim którzy zapełniali nasze kosze artykułami szkolnymi. Dzięki Wam najmłodsi pójdą z uśmiechem w nowy rok szkolny.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści