Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

O karcie CUKR i portalu MOS z prawnikiem – kolejne spotkania w CPMiU

W Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyły się kolejne spotkania o karcie CUKR i portalu MOS dla naszych beneficjentów.

Tym razem, spotkania były skierowane do osób starszych – w tym do naszego Klubu Aktywnych Seniorów.

Beneficjenci mieli możliwość posłuchać szczegółowych informacji o procedurze składania wniosków na kartę CUKR oraz w praktyce zobaczyć jak pracuje portal MOS. Pani prawnik skupiła się na dokładnym przedstawieniu nowych przepisów związanych ze składaniem wniosków elektronicznych, działaniu platformy do składania wniosków oraz informacji o tym dla kogo tak naprawdę jest karta CUKR.

Spotkania były doskonałą okazją do zadawania pytań dotyczących warunków jakie musi spełniać osoba wnioskująca o kartę CUKR oraz jak technicznie poradzić sobie ze złożeniem wniosku.

Dziękujemy za waszą obecność i zainteresowanie spotkaniami informacyjnymi!

Do zobaczenia na kolejnych!

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0004/25 pt. „Integrujemy”, dofinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021–2027

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści