Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Przedstawienie „Tam, gdzie wszystko jest możliwe!”

„Tam, gdzie wszystko jest możliwe!” to widowisko muzyczno-teatralne, które połączyło różne środowiska: nauczycieli, wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas, członków stowarzyszenia „Dlaczego Nie”, seniorów i innych. Powstało z potrzeby serca, z pragnienia bycia razem, dzielenia się dobrem i wiarą, że każdy ma w sobie niezwykłe piękno i siłę.

W spotkaniu udział wzięli podopieczni Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Środowiskowego Domu Samopomocy.

To była wielka przygoda!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści