Uczestnicy mieli okazję poznać najważniejsze zwroty i wyrażenia związane z opisywaniem samopoczucia, umawianiem wizyty oraz komunikacją z lekarzem. Wspólnie ćwiczyliśmy dialogi, zadawanie pytań i codzienne sytuacje, które mogą pojawić się w przychodni.
Spotkanie przebiegło w miłej i wspierającej atmosferze, a nauka języka była świetną okazją do integracji i budowania pewności siebie w codziennym życiu.
Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i wspólnie spędzony czas!
Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0004/25 pt. „Integrujemy”, dofinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021–2027







