Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Klub dla dzieci w Planetarium Wenus – seans ,,Jesteśmy gwiazdami”

12 maja 2026 roku, dzieci z Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej udały się do Planetarium Wenus na wyjątkowy seans!

,,Jesteśmy gwiazdami” to seans edukacyjny, który łączy w sobie dwa elementy: wiedzę na temat planet w Układzie Słonecznym oraz film animowany, który przyciąga uwagę i ułatwia zapamiętywanie ciekawostek naukowych. Dzieci wraz z rodzicami miały okazję nauczyć się o powstaniu Ziemi, ewolucji organizmów i roli cząsteczek w naszym świecie.

Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na kolejne wyjścia!

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0004/25 pt. „Integrujemy”, dofinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021–2027

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści