Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wyjście integracyjne seniorów – punkt widokowy na Wieży Braniborskiej

Miasto Zielona Góra zorganizowało weekend otwarty na Wieży Braniborskiej – zabytkowym budynku z XIX wieku.

Nie mogło tam zabraknąć naszego klubu!

Nasze seniorki dzielnie wspięły się po schodach 18-metrowej wieży na taras widokowy, z którego mogły podziwiać panoramę całego miasta. Widok łapał za serce, a kwitnące drzewa i kwiaty tylko dodały uroku całemu doświadczeniu.

Dziękujemy za udział w tej inicjatywie!

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0004/25 pt. „Integrujemy”, dofinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021–2027\

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści