Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie Klubu Aktywnych Seniorów – „Wspólne ćwiczenia ruchowe”

6 maja 2026 roku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Aktywnych Seniorów, którego tematem były wspólne ćwiczenia ruchowe.

Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję zadbać o swoją kondycję fizyczną, poprawić samopoczucie oraz spędzić czas w miłej i wspierającej atmosferze. Ćwiczenia zostały dostosowane do możliwości seniorów i sprzyjały zarówno aktywności, jak i integracji grupy.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i pozytywną energię!

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0004/25 pt. „Integrujemy”, dofinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021–2027 🇪🇺.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści