Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dziękujemy za udział w konkursie na kartkę wielkanocną.

W dniu dzisiejszym został rozstrzygnięty konkurs na kartę świąteczną Caritas. Dziękujemy serdecznie za przysłane prace. Na konkurs wpłynęło 46 kartek z 9 placówek!!!

Wielkie podziękowania należą się nie tylko dzieciom, które przygotowały prace, ale także ich nauczycielom, opiekunom i wychowawcom.

  • I miejsce – Aleksandra O. – Parafialny Zespół Caritas w Przyborowie
  • II miejsce – Vivien J. – Parafialny Zespół Caritas w Przyborowie
  • III miejsce – Maria J. – Parafialny Zespół Caritas w Niegosławicach.

Wyróżnienia przyznano dla placówek, które przysłały największą ilość kartek:

  • Świetlica „Młodzi z Arki Przyszłości” z Międzyrzecza
  • Parafialny Zespół Caritas w Przyborowie

Gratulujemy i dziękujemy za udział!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści