Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wyjście do Krainy Eksperymentów z Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom

25.02.2026 odbyło się wyjście do ,,Krainy Eksperymentów’’.

Podczas zajęć dzieci uczestniczyły w interesujących eksperymentach, poznając różnorodne zjawiska w praktyczny i angażujący sposób. Dzieci mogły samodzielnie wykonywać eksperymenty oraz łączyć naukę z zabawą.

Wyjście było nie tylko atrakcyjną formą spędzenia czasu, ale także wartościowym doświadczeniem edukacyjnym, rozwijającym ciekawość świata i zachęcającym do zadawania pytań.

Takie działania sprzyjają integracji grupy, budowaniu pozytywnych relacji między dziećmi oraz wspierają rozwój.

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0004/25 pt. „Integrujemy”, dofinansowywanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021–2027.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści