Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zbiórka na pomoc dla Ukrainy

W związku z dramatyczną sytuacją na Ukrainie, w odpowiedzi na apel abp. Tadeusza Wojdy, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, bp Tadeusz Lityński postanowił, że w niedzielę 15 lutego br. w kościołach naszej diecezji przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na rzecz Ukrainy.

Zebrane środki zostaną przekazane potrzebującym za pośrednictwem Caritas Polska.

Wpłaty należy przekazać na konto Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej:

Santander – 15 1090 1636 0000 0001 1433 0695

z dopiskiem POMOC DLA UKRAINY 2026

Ze względu na pilny charakter zbiórki wpłat należy dokonać w ciągu tygodnia od przeprowadzenia zbiórki.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Analityka

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.