Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

5–6 grudnia trwa Bożonarodzeniowa Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!”

W te wyjątkowe dni, kiedy cała diecezja łączy siły, by pomagać, możemy podarować komuś coś więcej niż tylko paczkę… możemy podarować nadzieję.

Dlatego każdy, nawet najmniejszy gest, ma ogromną moc.
Jedna herbata, jedna puszka, jedna czekolada — mogą sprawić, że w czyimś domu zapłonie iskierka radości, a Święta znów nabiorą blasku.

Dołóżmy wspólnie do koszy produktów o długim terminie ważności, słodycze i środki czystości. Z nich powstaną paczki, które trafią do osób objętych pomocą Parafialnych Zespołów Caritas oraz Caritas Diecezjalnej.

Nasze małe dobro może rozświetlić czyjeś Święta — podziel się nim już teraz!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści