Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Eucharystia dla ubogich i bezdomnych w stołówce Caritas

Dziś w naszej stołówce Caritas odbyła się Msza Święta z okazji pierwszego piątku miesiąca.

Przewodniczył jej ks. Stanisław Podfigórny, dyrektor Caritas, który modlił się w intencji naszych podopiecznych – osób w trudnej sytuacji życiowej, bezdomnych i ubogich. Był to wyjątkowy moment, kiedy wszyscy mogliśmy na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu. Po zakończeniu liturgii uczestnicy mogli skorzystać z ciepłego posiłku i rozmowy w atmosferze życzliwości i otwartości.

Niech to spotkanie będzie dla nas wszystkich przypomnieniem, jak ważne są wspólnota, dobro i miłość bliźniego 💖

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści