Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie integracyjne Klubu Aktywnych Seniorów – trochę o przyrodzie w Bieszczadach

22 października w naszym Centrum odbyło się spotkanie Klubu Aktywnych Seniorów! 👵👴✨

Tym razem poszerzaliśmy naszą wiedzę w temacie zwierząt, które żyją w Bieszczadach 🦌🐻🦅 – skupiliśmy się na ich charakterystycznych cechach, ekosystemie, w jakim żyją 🌲🌳 i dlaczego są takie wyjątkowe 💚.

Po wspólnie obejrzanym filmie 🎥 dyskutowaliśmy o różnicach między fauną i florą w Polsce 🇵🇱 i Ukrainie 🇺🇦 – naprawdę wiele się od siebie nauczyliśmy 🤝😊

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0004/25 pt. „Integrujemy” dofinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści