Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wielkimi krokami zbliża się coroczna Zbiórka Przyborów Szkolnych „Z uśmiechem do szkoły”!

29-30 sierpnia w całej diecezji zielonogórsko-gorzowskiej odbędzie się zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci potrzebujących.

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę i wsparcia koszyków w sklepowych przedsionkach podczas weekendowych zakupów. Chociażby jeden zeszyt, długopis czy zestaw farb jest wartościowym elementem wyprawki każdego ucznia – a szczególnie tego, który nie ma możliwości skompletować swojej wyprawki na nowy rok szkolny.

Sklepem, w którym Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej będzie prowadzić zbiórkę jest Biedronka przy ul. Rzeźniczaka 1 w Zielonej Górze.

Zbieramy:

• zeszyty A4, A5
• długopisy, ołówki, kredki

• przybory geometryczne (linijki, cyrkle, ekierki)

• farby, plasteliny

• bloki białe i kolorowe

• gumki, temperówki, korektory

• piórniki

Dziękujemy za Państwa wsparcie i zapraszamy do wsparcia naszej zbiórki!
Tornister bez granic – dzięki Tobie!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści