Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wycieczka seniorów z Międzynarodowego Klubu Seniora „Radość Wieku” po mieście Zielona Góra

W Zielonej Górze trwa wydarzenie „Lato Muz Wszelakich 2025”.

Podczas spaceru z przewodnikiem uczestniczki Klubu Seniora poznały ciekawą historię miasta Zielona Góra.  

Pod hasłem wycieczki „Nie nudzę się latem” seniorki podziwiały piękną zabytkową  architekturę miasta, kolorowe kamienice, fontanny i zabawne figury bachusików. Poznawały miasto z zupełnie nowej perspektywy. Z zaciekawieniem przysłuchiwały się opowieściom o historii powstania miasta, historii budynków i kościołów. Panie z Klubu Seniora były zachwycone bardzo dobrym stanem oglądanych zabytków i pamiątek architektury.

Spacer w słoneczny dzień był świetnym sposobem na poznanie miasta oraz spędzenie czasu w przyjemnym towarzystwie!

Dziękujemy wszystkim obecnym i zapraszamy ponownie 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści