Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Ogólnopolska Pielgrzymka Wspólnot Caritas – ZAPISY TRWAJĄ

Przypominamy o trwających zapisach na Ogólnopolską Pielgrzymkę Wspólnot Caritas.

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas  na Ogólnopolską Pielgrzymkę  do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 20-21 września 2025 r.


Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o zgłaszanie się telefonicznie.

Zgłaszając udział prosimy o podanie następujących danych: imię, nazwisko oraz nr pesel.

Koszt pielgrzymki to: 420 zł.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Kontakt:  tel. 600 990 394

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści