Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Msza Święta na Stołówce Caritas

4 kwietnia o godz. 11 odbyła się Msza Św. na Stołówce Caritas.

W każdy pierwszy piątek miesiąca, podopieczni Stołówki Caritas zbierają się na Mszy Świętej. Intencje są różne, w zależności od tego co każdy z podopiecznych nosi w swoim sercu. Jednak dzisiaj, ks. Stanisław Podfigórny – Dyrektor Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej – poświęcił szczególną uwagę przeżywaniu zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści