Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Marsz z kijkami Nordic Walking

13 lutego 2025 r. Panie z Klubu Seniora „Kwiat Jesieni” przy parafii św. Henryka w Sulęcinie, zorganizowały marsz z kijkami .

Sprzęt sportowym, został zakupionym ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025 – Edycja 2024, pt. „Aktywnie. Zdrowo. Międzypokoleniowo”, który między innymi promował aktywność fizyczną wśród seniorów. W słoneczny, lekko mroźmy dzień Członkinie Klubu Seniora, urządziły spacer po sulęcińskim parku, z którego wróciły uśmiechnięte i zadowolone, gdyż nie tylko miały okazję pooddychać świeżym powietrzem, ale również wzmocnić swoją kondycję fizyczną.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści