Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Walentynki w Niwiskach :)

Szkolne Koło Caritas i Klub Wolontariusza zorganizowały akcję pod hasłem: „Podaruj serduszko"

Akcja trwała od 10 do 14 lutego br. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Niwiskach. Zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w przedsięwzięciu, promującym Dzień Św. Walentego. W serduszkowym kąciku można było nabyć kartki walentynkowe, kolorowe serduszka, słodkie babeczki lub zrobić sobie zdjęcie w serduszkowej fotobudce. Kulminacja działań odbyła się w piątek 14 lutego br. Walentynkowymi serduszkami z życzeniami obdarowaliśmy wszystkich pracowników naszej szkoły. Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na wybrany przez wolontariuszy cel charytatywny.

O akcji informowały rozwieszone wcześniej plakaty, a koordynacją działań zajęła się p. Małgosia Koncur.

 

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści