Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Ferie zimowe w Caritas rozpoczęte!

Odbył się pierwszy warsztat – tworzyliśmy upominki dla Babci i Dziadka :)

Pierwszym wydarzeniem ferii zimowych w Caritas był warsztat tworzenia upominków dla Babci i Dziadka. 22 stycznia dzieci wspólnie z rodzicami przyszli do naszego Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom, żeby własnoręcznie stworzyć miłą niespodziankę dla swoich dziadków.

W ramach warsztatu pojawiły się piękne rękodzieła 🙂

Wspaniale było patrzeć, z jaką delikatnością i troską dzieci wybierały kolory oraz materiały, którymi postanowiły wykonać prace plastyczne.  

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i zapraszamy na kolejne warsztaty w Centrum 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści