Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wizyta seniorów w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem”

W dniu 4 grudnia odwiedziły nas seniorki z Klubu "Irysy".

Klub działa przy parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze. Seniorki zaproszone zostały do nas na warsztaty międzypokoleniowe które są świetnym sposobem na budowanie więzi między pokoleniami. Takie wydarzenia mają wiele korzyści zarówno dla dzieci, jak i dla seniorów, wspólne działania rozwijają wyobraźnię, dzieci uczą się od seniorów tradycji i wartości  a seniorzy inspirują się energią i radością dzieci. Przy kawie, ciasteczkach, dobrym humorze spędziliśmy miło czas.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści