Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

3xM – Miesiąc Miłosierdzia Młodych

Rozpoczynamy kolejny tydzień akcji 3xM.

Zapraszamy do skanowania poniższego kodu QR.

Zobaczcie jakie zadanie w tym tygodniu do wykonania!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści