Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

3xM – Miesiąc Miłosiedzia Młodych

Rozpoczynamy kolejny tydzień akcji 3xM czyli Miesiąc Miłosiedzia Młodych.

Zapraszamy do skanowania kodu QR.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści