Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

21 stycznia Dzień Babci

Wszystkim Babciom, składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego Święta.

Życzymy przede wszystkim zdrowia, uśmiechu i radości z wnucząt.

Oby wszystkie wasze marzenia się spełniły, a miłość jaką obdarzają Was najbliżsi napełnia Was siłą i energią każdego dnia 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści